Mirë se vini te web faqja e Golden Hotel
Qendra e thirrjeve         +383 (0)38 533 533

Menu
Golden Hotel

Golden Hotel është ndërtuar në vitin 2013 dhe është i pozicionuar në Lagjën "Ulpianë" në Prishtinë, zonën më te preferuar të kryeqytetit dhe ka qasje të shpejtë në të gjitha pjesët e qytetit.

Rreth hotelit

Golden Hotel - Një  botë vërtetë e artë!

 

Që nga viti 2013 Golden Hotel ka tërhequr mysafirët me atmosferën e përsosur dhe shërbimet cilësore.

 

Golden Hotel është një botë e artë në vetëvete. Një botë e qetë dhe ambient i pasur me shërbime cilësore dhe çmime të arsyeshme, që ofron një vend me mikëpritje të ngrohtë, të rehatshme dhe relaksuese.

 

Për qëndimin tuaj kualitativ, me një stil modern arkitekturial, dekorim elegant dhe kualitet të lartë ofrojmë shërbime profesionale në 24h.
Dhomat ofrojnë hapësirë të mjaftueshme me ajër të kondicionuar, tavolinë pune, LCD TV me TV kabllor me më shumë se 100 kanale, shërbim të personalizuar, internet wireless falas dhe vend parkimi.

 

Golden Hotel gjendet në qendër të Prishtinës, në  distancë 5 minuta prej shumicës së Institucioneve të Qeverisë së Kosovës, Agjensisë së Kombeve të Bashkuara, Komisionit dhe Këshillit Europian.

 

Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës është vetëm 15 minuta larg nga hoteli.

Dhomat
Në mënyrë që t'i përshtatemi nevojave të mysafirëve tanë, ne ju ofrojmë 12 dhoma me hapsirë të gjerë, prej të cilave 4 teke, 3 dyshe, 2 binjake, 1 treshe, 1 delluks dhe 1 VIP
Restauranti
Kuzhina e Restaurantit Golden ka një kualitet të lartë dhe elegancë në përgaditjën e ushqimit të llojllojshëm.
Shërbimet
Stafi ynë është i përkushtuar që të ofroj shërbimet më të mira për klientët tanë. Shërbimi i hotelit është në dispozicion 24 orë

Pamje nga Hoteli

Golden Hotel Restoranti VIP Suita Dhoma çifte Dhoma çifte Salla e Konferencave
insert into `ip_log` set `module` = '', `name` = '', value_str='', value_int=NULL, value_float=NULL Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)